maltada eğitim
maltadaegitim_sol_02
maltadaegitim_sol_03
 
maltadaegitim_ust_01
Ana Sayfa Malta Dil Okulu Malta Yaz Okulu Malta Hakkında Hakkmızda Bize Ulaşın
maltadaegitim_ust_08 maltadaegitim_ust_09
maltadaegitim_ust_10 maltadaegitim_ust_11
Malta Nerede maltadaegitim_ust_13
Destek
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
Ec Malta Dil Okulu

Ec Malta Dil Okulu

ec logo163 sene İngiliz sömürgesinde kalmış Malta’ da resmi dil İngilizcedir. Bunun yanında, son yıllarda en büyük yatırımlarını eğitim alanına yapan ülke, küçük bir turist ve öğrenci adası görünümündedir. Birçok özelliği bakımından Bodrum’ a benzeyen Malta’da alacağınız kaliteli eğitimin yanı sıra unutulmaz bir tatil geçireceğinizden de emin olabilirsiniz.
          
malta resimEC İngiliz kökenli bir okuldur ve Malta’daki okulunda da İngiltere’deki eğitim sistemi uygulanmaktadır. EC, Malta’ nın en güzel şehri olan St Julians’  ın merkezinde bulunmaktadır ve bütün restoran, cafe, club, eğlence ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir.

EC’ de eğitim alan öğrenciler okulun kendine ait plajından ücretsiz yararlanabilmekte, çok uygun bir fiyatla 5 yıldızlı bir otelle ortak kullanılan yüzme havuzu ve fitness merkezinden yararlanabilmektedir.

EC MALTA’ da ISO 9001 Kalite Belgesini alabilen tek okuldur ve eğitim kalitesi ile ün yapmıştır. 59 sınıfı ile 2 modern binadan oluşan EC’ de bütün sınıflar klimalı, rahat ve ferahtır. Ayrıca 47 bilgisayardan oluşan Bilgisayar odası ve sinirsiz kablosuz internet erişimi vardırKonaklama

Ekonomik Yurt, Apart Daire , Aile Yanı ve Lüks Aile Yanı olmak üzere değişik konaklama seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ekonomik  Yurtlar genç öğrencilerimiz için uygundur, apart daireler 3-4 yıldızlı otel konforundadır. Aile yanı konaklamalar da aileler özenle seçilir ve aile yanı konaklamalar yarım pansiyondur.

Önemli Bilgiler

  • Genel kurslarda düşük sezon yaş sınırı 16, yüksek sezonda 18 dir. 16 yaş aile yanı konaklama ve havaalanı karşılama almak zorundadır.

  • En az kalış 1 hafta olup Multi Destination’da bu süre en az 12 haftadır.
    Yüksek sezon 18 Haziran ve 17 Eylül tarihleri arasıdır.
    Sınıflar en fazla 12 kişiliktir. İş İngilizcesi Mini Grup ise 6 kişilik sınıflardır.
    Kurs ücretine; Ders materyalleri, İngilizce aktiviteler ve Work Shoplar, Hoş geldin yemeği ve internet dahildir. Sınav ücretleri fiyata dahil değildir.
    Konaklarda varış Pazartesi, ayrılış ise Pazar günleri olmaktadır. *Okul; 10 Şubat, 31 Mart, 22 Nisan, 7 Haziran, 29 Haziran, 8 Eylül, 21 Eylül, 8 Aralık ve 13 Aralıkta  kapalıdır.


EC MALTA FOTOĞRAFLARI

       
Copyright - 2018 Maltadaegitim.org - Malta'da Eğitim